Hotely

Hotel Pod Věží

2700 – 4000 Kč
Mostecka 58/2, Praha, 118 00, Česká republika

Hotel Pod Věží sídlí ve 2 sousedních historických budovách na Malé Straně v Praze, přímo u Karlova mostu. K nejvýznamnějším pamětihodnostem Prahy lze tedy dojít pěšky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybavené satelitní TV a minibarem. Hotelová recepce s personálem, který hovoří několika jazyky, se nachází v hlavní budově a je otevřená 24 hodin denně. Součástí hotelu je restaurace s letní terasou.

Golden Well

5400+ Kč
U Zlaté Studně 166/4, Praha, 11800, Česká republika

Butikový hotel U Zlaté studně se nachází renesančním domě v jedné z nejlepších lokalit v Praze, v blízkosti Pražského hradu, 7 minut chůze od Karlova mostu a 3 minuty od Malostranského náměstí. Pohodlné pokoje nabízí romantický výhled na pražské střechy nebo do Královských zahrad. Ve 4. patře hotelu se nachází restaurace, která je zařízená v elegantním stylu s prvky renesance. Z otevřené terasy hotelu si hosté mohou vychutnávat úchvatné výhledy.

The Nicholas Hotel Residence

2700 – 4000 Kč
Malostranske namesti 28/5, Praha, 110 00, Česká republika

Nicholas Hotel Residence zaujímá nejvyšší patro rokokového paláce na Malostranském náměstí a má pokoje a apartmá/ny různých velikostí. Ve všech ubytovacích jednotkách je dobře vybavený kuchyňský kout s příslušenstvím na přípravu čaje a kávy, toaletní potřeby a zdarma dostupné Wi-Fi.

The Golden Wheel Boutique Hotel 

2700 – 4000 Kč
Nerudova 28, Praha, 118 00, Česká republika

Tento butikový hotel naleznete v historické Nerudově ulici přímo pod Pražským hradem, jen 5 minut chůze od Karlova mostu. Hotel U Zlatého kola poskytuje ubytování v pokojích s parketovými podlahami, příslušenstvím pro přípravu čaje a satelitní TV. Některé pokoje mají původní ručně malované dřevěné stropy.

Hotel Kampa Garden

2700 – 4000 Kč
U Sovových Mlýnů 9, Praha, 11000, Česká republika

Hotel Kampa Garden se nachází na klidném místě v historickém srdci Prahy na ostrově Kampa, kam Pražané rád chodí na příjemné procházky podél břehu Vltavy. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete Karlův most, Chrám sv. Mikuláše a další historické památky. Pokoje v hotelu Kampa Garden jsou prostorné a tiché. Většina z nich má krásný výhled na řeku, Karlův most nebo Pražský hrad.